Netflix za darmo na rok do wygrania

Weź udział w konkursie i wygraj Netflix za darmo na rok dla każdego. Wystarczy, że masz skończone 18 lat i możesz wygrać nawet dzisiaj! Liczba nagród jest ograniczona dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo. Przeczytaj ten artykuł do końca aby dowiedzieć się jak wziąć udział.

netflix za darmo

Netflix za darmo, jednak możesz także wybrać HBO GO lub Player

Platforma z filmami oraz serialami online Netflix jest najbardziej rozpoznawalna na całym świecie. Jednak jeśli preferujesz HBO GO lub Player to nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz wybrać roczny abonament właśnie do którejś z tych stron ponieważ to Ty decydujesz co wygrywasz!

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać darmowy abonament na rok?

To bardzo proste, jeśli jesteś pełnoletni to wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej, wypełnisz krótką ankietę i już jesteś uczestnikiem konkursu! Musisz jednak podać poprawne dane, w przeciwnym wypadku nawet jeśli wygrasz to Twoja nagroda przepadnie na zawsze.

Weź udział w konkursie

Pamiętaj, że każdy może wziąć udział tylko raz więc zastanów się na której platformie wolisz oglądać filmy. Niestety nie będzie sytuacji w której wygrasz trzy razy wybierając inna nagrodę za każdym razem. Konkurs trwa do wyczerpania zapasów więc możesz podzielić się nim ze znajomymi i jednocześnie zwiększyć wasze szanse na wygraną.

Dlaczego warto wziąć udział w tym konkursie

Ten konkurs jest bardzo atrakcyjny ponieważ udział jest całkowicie darmowy a możesz zaoszczędzić aż 1000zł! Jest to bardzo duża kwota i jestem pewny, że na pewno znajdziesz coś na co możesz ją wydać. A jeśli nie to może kupisz roczny zapas popcornu aby poczuć się jak w kinie podczas oglądania ulubionych filmów lub seriali przed telewizorem?

Nie istotne co zrobisz z zaoszczędzonymi pieniędzmi. Możesz zgarnąć roczny abonament na Netflix, HBO GO lub Player całkowicie za darmo i to jest najważniejsze! Każdego dnia ktoś wygrywa, dzisiaj możesz to być właśnie Ty. Dlatego nie czekaj dłużej tylko wypełnij ankietę i zagwarantuj sobie udział w konkursie.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Patryk pisze:

    Fajne spoko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *