Maseczki ochronne na twarz wielokrotnego użytku

Maseczki ochronne to w dzisiejszych czasach bardzo powszechny produkt. Lada moment wyjdzie zarządzenie o obowiązku noszenia maseczek w miejscach publicznych. Dlatego znaleźliśmy najlepszą ofertę z której sami skorzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni. Maseczki ochronne wielokrotnego użytku można uprać w 60 stopniach dlatego masz pewność, że są bezpieczne.

Maseczki ochronne na twarz

Takie maseczki ochronne gwarantują, że dokładnie zakryją usta oraz nos dzięki czemu ryzyko zarażenia znacząco spada. Elastyczne uchwyty zapewniają komfort użytkowania nawet przez cały dzień więc nie musisz się martwić o wygodę. Te maseczki są uniwersalne i dopasują się do kształtu każdej twarzy.

Maseczki ochronne z szybką wysyłką kurierem

Dzięki temu, że są wysyłane poprzez kuriera DHL oraz UPS mogą być u Ciebie już na następny dzień! W takich sytuacjach jak obecna czas jest bardzo ważny, producent doskonale o tym wie dlatego nie wysyła maseczek pocztą. Dodatkowo są one pakowane przez profesjonalistów dlatego nie musisz bać się, że maseczka uszkodzi się podczas transportu.

maseczki ochronne

Złóż swoje zamówienie już teraz i zapewnij sobie oraz bliskim dodatkową ochronę przed wirusem! My już dawno to zrobiliśmy i w czystym sumieniem możemy polecić te maseczki każdemu kto jeszcze ich nie ma.

Dodatkowe zalecenia pomagające uniknąć zarażenia się koronawirusem

Często myj ręce wodą i mydłem lub żelem na bazie alkoholu 70%
Jednak pamiętaj aby nie było to zwykłe opłukanie rąk w 3 sekundy. Myj ręce dokładnie przez co najmniej 30 sekund ponieważ tylko to może zniszczyć otoczkę lipidową wirusa i dezaktywować go. Zwykłym opłukaniem rąk nie pozbędziemy się go z nich i będziemy mogli się zarazić.

Nie dotykaj twarzy brudnymi dłońmi
Jeśli nie masz możliwości umycia rąk to pod żadnym pozorem nie dotykaj swojej twarzy! W szczególności ust, nosa oraz oczu.

Nie wychodź jeśli nie musisz
Pamiętaj, że najlepszym sposobem aby uniknąć zarażenia jest pozostanie w domu dlatego wychodź tylko jeśli naprawdę musisz! Jeśli tylko możesz to załatwiaj swoje sprawy przez internet, w dzisiejszych czasach nawet zakupy można zamówić z dostawą do domu.

Zachowaj bezpieczną odległość od innych osób
Jeśli już nie dasz rady pozostać w domu to koniecznie zachowaj bezpieczną odległość (około 2 metry) od innych ludzi jeśli jest to możliwe. Oczywiście nie zawsze da się to zrobić, zwłaszcza w pracy dlatego warto zakupić maseczkę ochronną.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus

maseczka na twarz ochronna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *