Bon Żabka o wartości 500zł do wygrania

Wygraj bon Żabka o wartości 500zł w prostym konkursie. Jeśli często robisz zakupy w sieci tych sklepów to koniecznie musisz wziąć udział i dać sobie szansę na wygraną! Taka okazja może się już nie powtórzyć a trwa jedynie do wyczerpania bonów także pośpiesz się aby wygrać.

bon żabka

Bon Żabka – Jak wygrać taki skarb?

To nigdy nie było prostsze! Wystarczy wypełnić krótką ankietę, odpowiedzieć na kilka prostych pytań i już jesteś uczestnikiem konkursu! Oczywiście musisz mieć skończone 18 lat a wszystkie podawane dane muszą być prawdziwe. W przeciwnym wypadku nawet jeśli uda Ci się wygrać to podczas kontaktu może się okazać, że podając fałszywe informacje odebrałeś sobie prawo do nagrody.

Weź udział w konkursie

Kliknij przycisk powyżej aby przejść na stronę konkursu i daj sobie szansę na wygranie bonu o wartości aż 500zł! Będziesz mógł go wykorzystać w dowolnym sklepie na dowolne artykuły. Nie ma żadnych ograniczeń. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś podarował go komuś w prezencie, z pewnością będzie bardzo szczęśliwy. Powiedzmy sobie szczerze, kto by nie chciał zaoszczędzić aż 500zł na zakupach?

Do kiedy ważny jest konkurs?

Ten konkurs nie ma terminu zakończenia. Będzie trwał tak długo aż wszystkie bony zgromadzone w magazynie organizatora zostaną wysłane do szczęśliwych zwycięzców. Może jednym z nich będziesz właśnie Ty? Nie czekaj ponieważ im wcześniej zgłosisz swój udział tym mniej losowań nagrody Cię ominie! A co za tym idzie będziesz miał większą szansę na wygraną.

Czy mogę wziąć udział kilka razy?

Niestety nie, każdy może wziąć udział tylko raz. W przeciwnym wypadku mogłoby dojść do sytuacji w której ktoś zgarnąłby kilka bonów a inna osoba żadnego. Organizator konkursu chce jej uniknąć, chodzi o to aby jak największa ilość osób miała swoją szansę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyś podzielił się tym konkursem ze swoimi znajomymi! Oczywiście wszyscy muszą mieć skończone 18 lat.

Bonów do rozdania jest naprawdę bardzo dużo dlatego nie masz się co bać, że dzieląc się tym konkursem z innymi obierzesz sobie szansę na wygraną. Codziennie trwają losowania spośród osób które się zgłosiły. Zawsze możecie umówić się, że w przypadku wygranej podzielicie się nagrodą prawda? A jakie będzie wasze zdumienie kiedy okaże się, że wygraliście oboje! A Ty już wiesz na co wykorzystasz swój bon? Może jakaś tania dieta?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *