Bon CCC do wygrania | Kupon CCC o wartości 500zł

Wygraj bon CCC o wartości 500zł który możesz wydać w dowolnym sklepie na terenie naszego kraju. Jedyny warunek jaki musisz spełnić aby wziąć udział to skończone 18 lat. Przejdź do dalszej części artykułu aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

bon ccc

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać bon CCC

Jeśli masz powyżej 18 lat to wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i wypełnisz krótką ankietę. Koniecznie podaj dane zgodne z prawdą ponieważ w przeciwnym wypadku możesz stracić szansę na kontakt w przypadku wygranej.

Weź udział w konkursie

Po poprawnym zgłoszeniu swojego udziału oczekuj na informację. Może to właśnie Ty wygrasz bon o wartości 500zł do wydania w dowolnym sklepie CCC?

Jak zawsze przypominam, jedna osoba może zgłosić swoją kandydaturę tylko raz. Bez względu na to ile wyślesz zgłoszeń, masz takie same szanse na wygraną. Wszystkie próby oszustwa będą wyłapywane a osoby te zostaną usunięte z listy uczestników.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szansę na wygranie możesz podzielić się tym konkursem ze swoimi znajomymi. Wtedy w przypadku wygranej możecie iść wspólnie na zakupy i podzielić się bonem.

Jakość produktów w sklepie CCC

Pewnie większość ludzi kojarzy sklep CCC z obuwiem. Jednak posiada on o wiele większy asortyment i można tam kupić również inne produkty. Oczywiście buty to podstawowe wyposażenie, ale można tam kupić przedmioty takie jak okulary, czapki, portfele, biżuterię a także torby i różne inne. Pełny asortyment możecie znaleźć na oficjalnej stronie CCC

rabat ccc

Sklep ten stawia przede wszystkim na jakość produktów więc nie ma możliwości, że coś rozwali się po tygodniu używania. Mówię oczywiście o używaniu zgodnie z przeznaczeniem, bo przecież jeśli ktoś chce coś zniszczyć to zawsze znajdzie na to sposób.

Konkurs internetowy na bon do CCC

Data w której ten konkurs internetowy się kończy nie została ustalona. Oznacza to, że możesz wziąć w nim udział tak długo jak dostępna jest oficjalna strona konkursu. Wejdziesz na nią używając przycisku powyżej. Nawet po zamknięciu panelu zgłoszeń masz szansę na wygraną jeśli zgłosiłeś się odpowiednio wcześniej!

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Adam pisze:

  Już się zapisałem, mam nadzieję, że wygram 😀

 2. Agata pisze:

  Akurat by mi się przydały nowe buciki na jesień 😀

 3. Letha pisze:

  Dobry bon nie jest zły 😀

 4. Sońka9993 pisze:

  Biorę udział, ciekawe czy wygram, chociaż z moim szczęściem to wszystkie bony które tutaj można wygrać przejdą mi koło nosa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *